Velkoobchod

Velkoobchodní spolupráce s www.klenoty-velkoobchod.cz
V roce 2001 jsme založili první internetové klenotnictví. Od roku 2006 fungujeme jako dodavatel největší velkoobchodní databáze šperků pro e-shopy. Velmi dobře tak známe specifika prodeje šperků přes internet.
A Proto naše služby jsou daleko za hranicemi požadavků většiny velkoobchodních odběratelů.
Podstatou spolupráce s námi je:
 1. Databáze 8000 unikátních šperků s fotografiemi nejvyšší kvality, detailními popisky šperků.
 2. Přes 34 exkluzivních značek.
 3. Průměrná marže pro partnery 30% u majoritních značek.
 4. Bonusový systém
 5. Aktualizace databáze dle potřeb klienta.
 6. Fakturace, logistika, vyřizování reklamací, servis od jediného dodavatele.
 7. Informační servis – šperky, které nabízíme, detailně známe a tak jsme schopni okamžitě a erudovaně odpovídat na vaše dotazy.
Vaše výhody:
 • Nulové investice - do pořízení fotografií, kontaktování dodavatelů, aktualizace zboží, zajištění skladových zásob, správu databáze, zaškolení zaměstnanců, skladových prostor.
 • Minimální náklady - snižujete výdaje i tím, že Vám fakturuje jeden dodavatel – neplatíte více nákladů na přepravu, neřešíte dostupnost jednotlivých značek u různých dodavatelů.
 • Kontrola konkurence - spolupracujeme od samotného počátku s dodavateli, s nimiž máme exkluzivní smlouvu, takže prakticky veškerou konkurenci na internetu kontrolujeme my sami.
 • Fotografie - zpracováváme v bezkonkurenční kvalitě – kvalita našich fotografií zajišťuje v průměru o 60% vyšší odbyt oproti stejnému zboží s konvenčními fotografiemi.
 • Vysoké marže - díky vybudované pozici a dlouhodobé spolupráci s výrobci jsme schopni poskytnout našim partnerům vysoké marže na zboží a obratové bonusy.
 • Aktuální, obsáhlá databáze - naši databázi produktů každý den aktualizujeme o relevantní informace jako aktuální dostupnost i jednotlivých variant šperků(př. Škála 10-ti velikostí u prstenů), popisky a informace k produktům.
 • Možnost zasílání od nás - v případě spolupráce, kdy zajišťujeme dopravu k vašim klientům my, šetříte náklady na logistiku, balení, zaměstnance na přijímání reklamací, výměn a dalších s tím spojených nákladů.